shape-top shape-bottom subpage-overlay

Ücretsiz Sesli Sohbet

1577 okunma

Günümüzün en değer alan siteleri arasında yerini alan ve en iyi tıklama rekorlarını kıran sesli sohbet siteleri neden kullanıcılarından ticaret amaçlı para almıyor;

Herkes aslında bunun cevabını gerçekten’de merak etmiyor değil. Çoğu sesli sohbet sitesi insanlarından ve gelen ziyaretçi amaçlı kullanıcılarından kesinlikle ücret talep etmiyor. Bunun birden fazla nedeni bulunuyor aslında. Örneğin çoğu site hemen hemen, hiç bir şekilde ücret almaz. Bazı sesli sohbet siteleri ise kullanıcılarından ücret talep eder.

Ücret isteyip, istememek aslında site sahibinin alıcı kişisine bir tercih sorusu olur. Ücretli yetki vardır, ücretsiz yetki vardır ve bunlar sistem içerisinde ikiye ayrılırlar. Bir kişi site içerisinde söz hakkı, özellikler, yetkiler ve komut diye bilinen ek özelliklerden isterse bunun bir ücret karşılığı çok rahat bir şekilde alabilir.

Kişi derse ki ben ücretsiz yetki, komut istiyorum veya sitede söz hakkı istemiyorum o zaman işte hiç bir şekilde ücret gönderimi sağlamaz. Yani kısaca özetleyecek olursak ücretsiz sesli sohbet yapmak zorunlu bir kuraldır. Gönüllü bir şekilde ücret talebinde bulunmak isteyen kişi site yöneticileri tarafından sesli sohbet içerisinde başvurarak istediği en üst düzey yetkiyi rahat bir şekilde alabilme hakkına sahiptir.

Ücretli Sesli Sohbet:

Daha fazla fonksiyona sahip olursunuz. Site içerisinde sadece ücretli insanların sahip olduğu yetkiyi alırsınız. Sitede sevilir, sayılır ve her zaman ön planda tutulursunuz. Panele adınız işlenir ve gelenlerin görenlerin hepsi sizin ücretli olduğunuza kanaat getirmiş olur. Kendinize ait bir odaya sahip olursunuz. Bunun yanı sıra sitenin aylık giderlerine destek sağlamış olur ve bu tüm yazdıklarımıza sahip olursunuz.

Ücretsiz Sesli Sohbet

Ücretli ile ücretsiz arasında pek fark yoktur. Gene aynı şekilde sohbet ortamına katılım sağlarsınız, sohbet için sizden zaten kesinlikle ücret istenmez. İnsanlarla tanışırsınız, yetki alımı yapabilirsiniz. Ben ücret ödemiyorum ezilirim, laf yerim, hakaret yerim gibi düşünceler aklınızda yer ediniyorsa tamamen çıkarmanızı sizlere öneririm.

Maddi sıkıntılarınız var ise kesinlikle kötü durumlarla karşılaşmazsınız. Ücretli insan ve ücretsiz bir insan arasına dürüstlük, saygı ve sevgi arasında hiç bir şekilde fark yoktur. Herkes sesli sohbet sitelerine gelenlerin baş tacıdır. Güçlü yönetim kadrosu ile sizlere güzel imkanları sağlayan sesli sohbet sitesini hemen tercih ederek güzelce, seviyeli ve en önemlisi dürüstlük başta gelerek sesli sohbet yapabilirsiniz. Odalarımızın sağladığı imkanlar ile siz kullanıcılarımızın her zaman karşısında yerimiz hazırdır.

 

Etiketler : , , ,
  1. Sohbet dedi ki:

    Güzel bir paylaşım ve site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir