En Büyük Sesli Sohbet Siteleri


En büyük Sesli Sohbet Siteleri

 Günümüzün en büyük sesli sohbet siteleri hangi siteler ve aldığı olumsuz yorumlar neler?

 1)      SesliDunya: Kullanıcısı baya bir yüksek bir sitedir. Ama site içerisinde hiçbir şekilde kullanıcı listesini, aktif kaç kişi olduğunu, özel mesaj yetkisi ve benzeri hiçbir yetkiyi sizlere vermezler. Buda site içerisindeki faaliyetleri görmenizi engeller. Yetkileri tamamen ücretlidir. 1000 TL gibi bir fiyatla özel yetki satın alarak her şeyden faydalanabiliyorsunuz.

2)      Esesli: Bu site eski bir site ismine sahip. Ek büyük siteler satın alıp kullanıcı kitlesini çoğaltırlar genellikle. Yetki konusunda ise kimseye sınıf vermeyip komutlarından kesinti yaparlar. Böylelikle siteye yeni giren bir kişi bazı sohbet seçeneklerinden mahrum kalabiliyor. Site içerisinde çok fazla gereksiz herkese toplu mesaj atılarak yeni giren misafirleri bu durumdan rahatsız edebiliyor. Yani bu sitenin aldığı yorumlar gerçekten kötü.

 3)      SesliYoutube: Bu site en büyük olumsuz yorum alan siteler arasında yer alıyor. Sitesinde ziyaretçi tutmak için başka sohbet siteleri üzerinden insanların emeğini çalarak kendi sitesine çekmeye çalışıyor. Odalardaki sohbet oldukça kötü bir pozisyonda güzel bir ciddiyetli yönetim kadrosuna ihtiyacı var. Yeni gelen bir misafirin bu sitede durma olasılığı çok düşük.

 Ve Gerçek Anlamda Seviyesiyle Ünlü SesliYurt

SesliYurt sitesinin geçmişe dayalı en az 10 yılı var. 10 yıldır sevilen sayılan değer gören, ilgi gören bir site olarak herkes tarafından tutuldu ve sevildi. Binlerce insanı bir arada tuttu ve eğlenceli bir ortam sağladı. İnsanların sitemizi tercih etmesinin en büyük sebebi ise ayrım yapmadan argoya küfüre hakarete yer vermeyen bir siteyiz. Seviyeyi başta tutarak hiçbir olumsuz harekete yer vermeden en iyi imkanları sağlamak üzere güzel bir ortam sağlıyoruz. Güzel arkadaşlık ortamını insanlara sağlıyoruz.  Sitemize gelerek bizleri daha çok yakından keşfedebilir ve arkadaşlık ortamımızdan sunduğumuz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


Yazar: gül_güzeli

Görüntüleme: 1298 defa

Etiketler:

Tarihi:24 Kas Salı 20:57

Yorumlar
Cevap bırakın