Sosyal Medya

789Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

EBA Tv Zoom Programı Nasıl Yüklenir

Okul hayatını özler hale geldik. Ama maalesef ki ülkemizi esir alan Korona virüsü hayatımızı oldukça kötü bir hale getirdi. Okullar kapandı, kafeler kapandı, faaliyet durdu ve daha bir çok olumsuz şeyler oldu. Ağzımızdan maske çıkaramıcak hale geldik, çıkarsak bize ceza yeme korkusu ile geri takmaktayız.

Peki Öğrenciler neler yapıyor nasıl eğitim görüyor. En büyük sıkıntılardan biride bu aslında. Bilgisayar üzerinden verilen canlı ders okul hayatındaki öğrenilen bilgiler kadar yeteri oluyor mu acaba?

Zoom Programı Nasıl Kurulur? 

Zoom Programını Android ve İos işletim sistemine sahip telefonlarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz. Bunun için Android kullananlar Play Store uygulamasına tıklayarak arama yerine Zoom yazarak indirebilirler.  Aynı işlemi İphone kullananlar ise App Store uygulama yükleme merkezi üzerinden rahatlıkla indirebilir ve giriş yapabilirsiniz.

Zoom programı ücretsizdir. Yalnız çoklu grup olarak toplantılar yaparken kullanmak istersenizde extra sizlere bir ücret talep edebilirler.  Öğrenciler zoom programı ile derslere katılım sağlamak içinse öğretmenler tarafından sizlere verilen Meeting Kodu ile Start bölümünden verilen kodu girerek öğretmenlerinizle canlı derslere katılım sağlayabilirsiniz.

Dikkat: Konu ile alakalı her türlü fikir düşünceleriniz için sizleri aşağıdaki resime tıklayarak Sohbet ağımıza bekliyoruz: 

Yazar : gül_güzeli
12 Ara Ctesi 17:56
354 Görüntüleme

Etiketler: eba tv , zoom , gündem , zoom programı ,


Gönder

Popüler Yorumlar