Sosyal Medya

5Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Bayan Telefon Numaraları

BAYAN TELEFON NUMARALARI

Sosyal medya üzerinde hit alma uğruna paylaşılan o kadar çok asılsız paylaşım var ki hemen hemen hepsi yalan. Genellikle bu paylaşımları yapan kişiler bir reklama yönlendirir ve o reklam üzerinden gelir elde etmiş olurlar. Whatsapp üzerinden bayanlar ile bu yolla kesinlikle konuşamazsınız. İnternet üzerinde yayınlanan numaraların açıklaması ise şu şekildedir. 

Bir insan bir kişi ile kavga veya tartışma diyaloguna girerse o kişiden bir intikam alma hırsına girer ve o kişinin telefon numarasını sosyal medya üzerinde Bayan Telefon Numarası başlığı altında yayınlar ve gelen geçen sürekli o kişiyi arar.

Bizler yalansız bir şekilde sizlere telefon numarası değilde bir sohbet ortamı hazırladık. Telefonunuz üzerinden bağlantı sağlayabileceğiniz bu güzel sistemimize yukarıdaki bölümden nick yazarak giriş yapabiliyorsunuz.

Yukardan rumuz yazın ardından sizi Google'nin güvenilir Play Store uygulamasına yönlendirip uygulamayı yükledikten sonra artık sohbete bağlanmış olacak ve binlerce insanın özelliklede bayanların bir arada olduğu bu ortamdan yararlanma hakkına sahip olacaksınız. 

GİREMİYORSANIZ ALTDAKİ RESİMLERE GÖZ ATIN; 

1)   2) 

 

 

Yazar : gül_güzeli
20 Eki Salı 19:10
69 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar